top of page

Dubleks dairemiz sunduğu 90 m2'lik yaşam alanı ile apart dairelerimizin en genişidir. Bu dairelerimizde iki tane banyo bulunmaktadır. 2 yatak odası ve bir amerikan mutfaklı salondan oluşmaktadır. Yatak odalarında 2 tane tekli yatak ve bir tane büyük çift kişilik yatak bulunmaktadır. Salonda bulunan kanepeleri ek yatak olarak kullanıldığında altı kişiye kadar konaklama imkanı sunabilir.Yemek yapabileceğiniz her türlü mutfak eşyası bulunmaktadır.

Aile suitlerimiz 70 m2 büyüklüğünde iki yatak odası ve amerikan mutfaklı bir salondan oluşmaktadır. Salonda bulunan kanepeleri ek yatak olarak kullanıldığında altı kişiye kadar konaklama imkanı sunabilir. Aile suitlerimiz binanın ara katlarında bulunmaktadır.Dairelerimizde yemek hazırlayabileceğiniz her türlü mutfak eşyası bulunmaktadır. Buzdolabı, 

70 m2 büyüklüğünde Bahçe suitlerimiz apartmanımızın bahçe katında bulunmaktadır. Bahçeye açılan geniş bir balkona sahip bu dairelerimizin diğer dairelerimizden tek farkı binadaki konumudur. İki yatak odası ve bir amerikan mutfaklı salondan oluşmaktadır. Yemek yapmanız için her türlü mutfak eşyası bulunmaktadır. Çamaşır makinası,buzdolabı,tüplü ocak,çay makinası,havlu,terlik dairelerimizde mevcuttur. 

bottom of page